facebook

Drone n Base 2.0

DnB2.0

Nowy

Drone n Base - rozrywka w nowym rozmiarze. To pierwszy dron przeznaczony dla graczy i osób lubiących rywalizację w trybie Multiplayer.

Więcej szczegółów

673,98 zł

Drone n Base to jedyny dron od podstaw stworzony przez ludzi uwielbiających rozrywkę i dla rozrywki. Zupełnie nowatorskie podejście do dronów, czynią go wspaniałą formą rozrywki zarówno dla dużych jak i małych chłopców.

Drone n Base to nie tylko dron, to cała platforma a dron to dopiero początek. W przyszłości będą dostępne nowe gry, funkcję i możliwości.

Rozwinięty tryb treningowy

Nigdy nie latałeś dronem? nie szkodzi, Tryb treningowy pokaże Ci że nie taki diabeł straszny. Tryb został bardzo rozbudowany, możesz latać na aplikacji która emuluje zachowanie drona lub od razu przejść do konkretów. Tryb treningowy nauczy Cię doskonale latać, strzelać i omijać kule przeciwników. O wszystkim
Ci nie powiemy, odkryj go sam :)

Multiplayer

Lubisz nutkę rywalizacji? Chcesz ścigać się z koleżanką? A może wolisz patrzeć jak spada zestrzelony dron kolegi? Tylko Drone n Base Ci to umożliwi. Jedyny dron który obsługuje zarówno tryb Single jak i MultiPlayer. Zorganizuj wyścig nawet w pokoju, ustaw stację bazowe zbierz znajomych i bierz udział w emocjonującym wyścigu. Ustal liczbę okrążeń i pokaż kto jest najszybszy :)

Nie tylko wyścigami Drone n Base stoi, możesz również rozegrać bitwę i to zarówno w trybie Single jak i Multiplayer. Zestrzel przeciwnika a ukoronowaniem ostatniego strzału niech będzie fakt iż dron przeciwnika efektownie spadnie na podłogę. 

Nie bój się bliskich spotkań 3 stopnia ze ścianą czy meblami. Elastyczna konstrukcja i niska waga, sprawiają że dron jest niesamowicie odporny na uderzenia. Specjalnie dobrany materiał, z którego wykonana została obudowa został wielokrotnie przetestowany (również przez nas) tylko po to by dać Wam pewny i sprawdzony produkt.

Stacja bazowa

Stacja bazowa to również baza dla ładowania drona. Podepnij ją do prądu lub zabierz ze sobą i użyj Powerbanka (micro usb), żeby naładować akumulatory. Możesz równocześnie ładować aż 4 akumulatory (czas ładowania jednego to 25 min).

Aplikacja

Drone n Base kontrolujemy za pomocą aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android. Sama aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i funkcjonalna. Nie zapomniano również o dostosowaniu aplikacji do swoich preferencji. Można stworzyć swój profil a także dodatkowo możesz wybrać jeden z ośmiu dostępnych kolorów.

Drone n Base to Mercedes wśród dronów, piękny i doskonale wykonany, nawet najmniejsze szczegóły został doprecyzowany do maximum. Mercedes została tu celowo przywołana gdyż designem Drone n Base zajmował się właśnie projektant Mercedesa :)

Dane techniczne

Wymiary 172 x 170 x42,3 mm
Waga 55 g
Bateria LiPo 550mAh 3,7V
Czas lotu około 8 minut
Łączność Bluetooth 4.0
Zasięg 30 m
Stabilność 3 osiowy żyroskop i 3 osiowy akcelerometr
Stabilizacja wysokości Sonar
Częstotliwość stabilizacji 400 Hz
Obsługiwany system iOs, Android (od marca)

Zestaw zawiera

  • Drone n Base
  • 2 akumulatory
  • Stacja bazowa
  • Zestaw śmigieł

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Drone n Base 2.0

Drone n Base 2.0

Drone n Base - rozrywka w nowym rozmiarze. To pierwszy dron przeznaczony dla graczy i osób lubiących rywalizację w trybie Multiplayer.

20 innych produktów w tej samej kategorii: