facebook

Phantom 4 DJI

Nowy

DJI Phantom 4 

Więcej szczegółów

Dostępny

3 900,00 zł

Świetnie wykonany, z lepszą kamerą, wyposażony w nowe innowacyjne funkcję, legenda powraca... Phantom 4!

REWOLUCYJNE MATERIAŁY

Phantom 4 posiada szkielet wykonany z magnezu, zmniejsza wagę przy jednoczesnym zachowaniu sztywności a dodatkowo minimalizuje drgania. Nowa konstrukcja rdzenia podnosi środek ciężkości co poprawia równowagę, a to z kolei przekłada się na imponującą precyzję.

Elegancki i aerodynamiczny kształt kadłubka minimalizuje strugi powietrza podczas lotu przy silnym wietrze oraz poprawia stabilność drona. Nowe umiejscowienie akumulatora Phantom 4 przesuwa środek ciężkości, poprawiając równowagę, zwiększając elastyczność, dokładność i czas reakcji na Twoje polecenia. 

TRYBY LOTU


Phantom 4 jest na tyle elastyczne, aby spełnić wymagania różnych użytkowników. Można użyć Inteligentne tryby lotu, TapFly, Active Track lub Tryb sportowy który dodaje elastyczności i zwiększa prędkość do nawet 72 kph. Tryb Atti trzyma wysokość i poziom Phantom, lecz wyłącza pozycjonowanie satelitarne dzięki czemu idealnie nadaje do rejestrowania ulotnych chwil. 

SYSTEM UNIKANIA KOLIZJI

Przednie czujniki przeszkód, łączą w sobie zaawansowaną wizję i komputerowe przetwarzania danych. Pozwalają Phantom 4 na aktywne unikania przeszkód na swojej drodze.
Phantom 4 widzi teraz w trzech wymiarach i reaguje jeśli uzna że zbliża się do przeszkody.
W trybie normalnym zatrzyma się i unosi. W trybach TapFly, Active Track i w trybie inteligętnego pworotu do domu będzie unikał przeszkody lub uniesię się w celu uniknięcia kolizji.
Ty również dostaniesz ostrzezenie, dzięki temu zawsze wiesz co dzieje się z Twoim Phantomem 4.
Dopracowana została funckja DJI Vision Positioning System. Teraz jej efektywność wzrosła o ponad 300% w porównaniu do Phantoma 3, a w praktyce przekłada się
na większe bezpieczeństwo i zaufanie podczas lotów w pomieszczeniach.

TAPFLY

Phantom 4 reaguje na dotyk. W trybie TapFly, dotknij ekran żeby wysłać swojego Pjantoma 4 w tym kierunku.
Nie obawiaj się przeszkód, z systemem omijania przeszkód może latać bez obaw.

Wszystko co musisz zrobić, aby lecieć jest na ekranie smartfona lub tabletu.
Aby zmienić kierunek lotu, wystarczy dotknąć ekranu. Latanie z użyciem drążków sterujących, utrzymywanie wysokości,
kursu i prędkości może być trudne. TapFly przejmuje wszystkie te funkcje za Ciebie, a Ty możesz wybierać kolejne miejsce i stworzyć kolejny inspirujący materiał.
Poprzez DJI GO można również aktywować Inteligentny powrót do domu, Phantom 4 uniknie przeszkód i wróci bezpiecznie do domu.

ACTIVE TRACK

To kolejna z nowości dostępnych w Phantom 4. Pozwala na automatyczne śledzenie obiektów przy użyciu zaawansowanych algorytmów rozpoznawania obrazu.
Szczególnie przydatna podczas uprawiania sportu np. biegania czy jazdy na rowerze. Przez cały czas aktywna jest funkcja unikania kolizji więc nie martw się o Swojego Phantoma 4.

NOWA KAMERA 4K

PROFESJONALNA Postprodukcja

Phantom 4 posiada 10 profili kolorów, sam zdecyduj który będzie najlepszy. Tryb Vivid wzmacnia kolor i kontrast, aby tworzyć filmy, które wyglądają niesamowicie bez dodatkowego przetwarzania.  Tryby Cine-D i D-Log oferuje High Dynamic Range, zapewniają najlepszą przestrzeń kolorów dla post-produkcji. Phantom 4 to sprzęt dla profesjonalnej fotografii. Zdjęcia zapisywane są z rozdzielczością 12 megapikseli również w formacie Adobe DNG RAW.

 

INTELIGENTNY SYSTEM STABILIZACJI

Phantom 4 łączy się zarówno z GPS i GLONASS, co pozwala na podłączenie do satelit szybciej a pozycja wyznaczana jest z najwyższą dokładnością. 

LOGI

Phantom 4 automatycznie rejestruje szczegóły każdego lotu dlatego możesz w razie potrzeby do nich wrócić. 

BEZPIECZEŃSTWO

Dwa moduły kompasu i podwójne jednostki pomiarowe, pozwalają w sposób ciągły weryfikować dane które odbiera.  Oznacza to że błędne dane są weryfikowane i nigdy nie mają wpływu na lot.

KONFIGUROWALNY PILOT

Wszystkie elementy sterujące na możesz dostosować do Twojego stylu latania, od czułości sterowania do funkcjonalności dedykowanych przycisków.

DJI GO

DJI GO to wszystko, czego potrzebujesz aby latać, tworzyć i udostępniać. Kompatybilny z serii Phantom i OSMO. 

SDK 

Poprzez DJI SDK, Phantom 4 jest otwarta na rozwijaniu oprogramowanie.

Dane kontaktowe:

Biuro Obsługi Klienta
tel: +48 692752602
tel: +48 692752587

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Phantom 4 DJI

Phantom 4 DJI

DJI Phantom 4 

24 innych produktów w tej samej kategorii: