facebook

Phantom 3 Professional DJI

Nowy

DJI Phantom 3 Professional

Więcej szczegółów

Niedostępny

3 169,92 zł

Poznaj Phantom 3 Professional: najbardziej zaawansowany Phantoma 3!. Rewelacyjna kamera, wyjątkowe funkcjonalności i wyposażenie. 

Poczuj dreszczyk emocji dzięki mocnym bezszczotkowym silnikom. Zatrzymaj się w miejscu, przyśpiesz lub wznoś się wyżej. Wszystko w jednej chwili.

Automatyczny System Lotu

Lataj swobodnie, wiedz że Twój Phantom 3 wróci do Ciebie za naciśnięciem jednego przycisku. Wbudowany odbiornik GPS zapisuje miejsce startu Twojego Phantom. Następnie na twój rozkaz lub informację o braku sygnału, twój Phantom natychmiast do Ciebie wraca.

Latanie dronem nigdy nie było takie łatwe, Twój Phantom 3 Prfessional pozostaje stabilny i pod Twoją kontrolą przez cały lot. Po starcie, automatycznie unosi się w powietrze, czekając na polecenie. Następnie bez trudu zmienia wysokość lub kierunek. 

Tryby lotu

Follow me-podążaj za mną, tryb często wykorzystywany przez osoby uprawiające sport np. kolarstwo, narciarstwo czy biegi.

Course Lock-tryb łatwej orientacji, szczególnie przydatny dla początkujących.

Home Lock-tryb automatycznego powrotu do miejsca startu i autolądowanie.

Point of Interest-tryb latania w okół obiektu, szczególnie przydatny jeżeli chcesz z każdej perspektywy nagrać nieruchomy obiekt.

Funkcja Auto Hover

Phantom 3 Standard unosi się idealnie na swoim miejscu, trzyma jednocześnie położenia i wysokości. Czeka na Twoje rozkazy.  

Pozwala skupić się na tym co naprawdę jest ważne i wykorzystanie w pełni jego możliwości. 

Strefy Lotu

Chcesz się nauczyć latać? Ustaw strefy lotu w zależności od swojego doświadczenia w pilotażu. Chcesz pokazać koledze jak latać? Ustaw limit wysokość i limity odległości i lataj w bezpiecznej strefie. Phantom 3, nic dodać nic ująć. 

LIVE GPS

W każdym locie Twój Phantom 3 Professional nie tylko korzystając z systemu GPS lew równie z systemu GLONASS. Pozycję Phantoma 3 możesz w każdej chwili zobaczyć na aplikacji mobilnej. Użyj mapy aby zobaczyć gdzie Twój Phantom3 doleciał i pamiętaj że zawsze możesz go przywołać jednym przyciskiem. wykorzystując podwójny system (GPS i GLONASS) lot Phantom 3 Profesionall nigdy nie był tak dokładny. 

Phantom 3 wie gdzie Ty jesteś i wie jak długo może kontynuować lot by bezpiecznie wrócić do Ciebie. Będzie Ci przypominał o kończącej się baterii a gdy bateria wyczerpie się, automatycznie wróci do domu i bezpiecznie wyląduje. 

Vision Positioning System

Opatentowana przez DJI funkcja stabilizowania drona, stosowana szczególnie w pomieszczeniach gdzie nie dociera sygnał GPS. Zdecydowanie ułatwia latanie i sterowanie dronem nawet w ciasnych pomieszczeniach.

Oświetlenie LED

Jasne diody LED na każdym ramieniu pozwalają w łatwy sposób kontrolować zarówno kierunek w którym lecisz jak i stan Phantoma 3. 

Więcej latania, więcej zabawy

Lataj do 25 minut na jednym ładowaniu. Opatentowany system DJI Intelligent Battery Flight pokazuje dokładnie, jak długo można kontynuować lot, w oparciu o dane dotyczące wysokości i odległości od miejsca startu. System ten pełni również funkcję ostrzegającą w przypadku słabej baterii. Informacje te są transmitowane na żywo do aplikacji GO na urządzeniu mobilnym.

Ładowanie jest szybkie i łatwe a wskaźniki LED pokazują aktualny status. Ładowarka wyposażona została w inteligentne czujniki, które sprawiają że ładowanie jest bezproblemowe a jednocześnie mamy pewność że żywotność baterii zostanie wydłużona.

Rewelacyjny obraz dzięki kamerze 4K HD

Kamera 4K, absolutny majstersztyk elektroniki i mechaniki. Potężne możliwości zawarte w kompaktowej obudowie. Wyobraź sobie jakość filmów kręconych w 4k (30FPS) i zdjęć w rozdzielczości 12 megapikseli. Phantom 3 Professional budzi respekt.

Jasny obiektyw 

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego zdjęcia wykonane Phantom 3 są tak realistyczne? Nie musisz, Phantom 3 robi to za Ciebie! Jasny obiekty o aperturze F/2.8 i kącie widzenia 94 stopni praktycznie eliminując zniekształcenia, które mogą wystąpić podczas fotografowania szerokich kadrów. 

Stabilizacja

Wysokiej jakości kamera to tylko część sukcesu Phantoma 3. Do tworzenia pięknych zdjęć z lotu ptaka niezbędna jest odpowiednia stabilizacja kamery. DJI producent Phantoma jest pionierem i liderem w produkcji Gimbali (platform stabilizacyjnych). Gimbal wykonany jest z aluminium obrabianego CNC co sprawia że jest bardzo mocny i sztywny. Zastosowane bezszczotkowe bardzo precyzyjne silniki utrzymują kamerę idealnie wypoziomowaną i natychmiast reaguje na kazdy ruch drona. To dlatego twoje zdjęcia są ostre a filmy gładkie bez względu na to jak latasz. 

Sterowanie

Specjalny kontroler sprawia że Phantom 3 jest zawsze pod Twoją komendą. Aparatura sterująca jest łatwa do przechowywania, lekka a przy tym niezwykle ergonomiczna. Wszystkie elementy sterujące są w zasięgu ręki. Lataj, taj jak lubisz! Wersja Phantom 3 Professional posiada specjalny uchwyt utrzymujący nie tylko smartpchone lecz również tablet.  

DJI LightBridge

To innowacyjna funkcjonalność opatentowana przez DJI zapewnia zasięg do 2 km. Nie przekonuje Cię to? Poznaj wysoką jakość strumienia wideo w rozdzielczości HD! Silny sygnały zapewnia precyzyjną, pełną kontrolę i informacje o Twoim Phantomie  na niesamowitą odległość.

Użyj telefonu komórkowego i aplikacji Go, żeby w pełni wykorzystać możliwości swojego Phantoma 3. Zamontuje telefon na na specjalnym uchwycie i miej wszystko pod kontrolą. 

Drążki Grip Control umożliwiają dokładny i precyzyjny lot. Kiedy puścisz drążki, automatycznie wracają do środkowej pozycji i zamrażają Phantoma w miejscu. Sprzyja to prawidłowemu kadrowaniu a także pozwala zaplanować kolejny ruch.

Łącz się przez WiFi

Łącz swojego Phantoma 3 z urządzeniem mobilnym za pomocą aplikacji DJI GO. Dzięki ulepszonemu WiFi Range Extender połączenie jest bardzo proste a co najważniejsze stabilne. Połącz się z siecią WiFi Phantom, aby zobaczyć podgląd na żywo, posiadać dostęp do zaawansowanych funkcji sterujących aparatu i wiele innych. 

Długich lotów i długiej żywotności

Ciesz się dłużej z latania! Ładowarka o zwiększonej mocy ładowania skraca czas ładowania a tym samym pozwala na częstszą frajdę z latania!  

Aplikacja DJI Go

Kadruj, zmieniaj ustawienia aparatu, wrzucaj filmy na YouTube, edytuj filmy i wiele wiele więcej a to wszystko dzięki aplikacji DJI Go. Aplikacja Go dostępna jest na iOS i Android.

Zawartość zestawu:

  • Quadriocopter DJI Phantom 3 Professional
  • Pilot sterujący
  • Kamera 4K HD
  • Ładowarka
  • Pełne okablowanie 
  • Zestaw śmigieł
  • Instrukcja w języku polskim

Dane kontaktowe:

Biuro Obsługi Klienta
tel: +48 692752602
tel: +48 692752587

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Phantom 3 Professional DJI

Phantom 3 Professional DJI

DJI Phantom 3 Professional

24 innych produktów w tej samej kategorii: