facebook

Drony to nasza pasja

Flyproject powstał z pasji do dronów. Uwielbiamy testować nowinki techniczne i szukać ciekawych rozwiązań. Dlatego stworzyliśmy ten sklep. 

Flyproject to miejsce, gdzie kupisz dobry i sprawdzony sprzęt, uzyskasz fachowe porady i serwis w trakcie użytkowania, a także znajdziesz garść przydatnych informacji i wskazówek dla miłośników dronów. Chcemy przekonać Cię, że drony to świetna zabawa. Latać bezzałogowcami może nauczyć się każdy. Przekonaj się z Flyproject!

Tylko sprawdzone produkty

Drony, które znajdziesz w Flyproject to sprzęt, który możemy zarekomendować z czystym sumieniem. Nie mamy wielkiego asortymentu, ale to właśnie dlatego, że chcemy stawiać na dobre i sprawdzone produkty.

Szybka obsługa

Ty zamawiasz produkty, a my natychmiast zabieramy się za skompletowanie Twojego zamówienia. Tak to u nas działa. Przesyłka od Flypoject dotrze do Ciebie błyskawicznie.

Serwis, na który możesz liczyć

Oferujemy najlepsze dostępne na rynku multicoptery i akcesoria,  ale również służymy Ci naszym doświadczeniem. Kupując drona warto zadbać o to, aby ten sprzęt sprawował się bez zarzutu. W Flyproject serwisujemy zakupione u nas drony. Pomożemy Ci w drobnych naprawach i koniecznych wymianach zużytych części. Żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Z nami masz pewność, że będziesz latać wysoko. 

Drony do zdań specjalnych

Flyproject oferuje drony z przeznaczeniem do:

  • fotografii powietrznej

Chcesz mieć zdjęcia, jakich nie ma nikt inny? Dron do fotografii powietrznej to najlepszy sposób na wykonanie efektownych zdjęć z nowej perspektywy. Uchwyć niesamowite widoki, klimatyczne zachody słońca, zachowaj najlepsze momenty swojej codzienności i podróży.

  • sportowe

Jeśli jesteś entuzjastą sportu i chcesz uwiecznić najbardziej emocjonujące momenty, dron z kamerą GoPro to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Zarejestruj swoje sportowe wyczyny w jakości HD, bez konieczności odrywania się od dobrej zabawy.

  • specjalnego przeznaczenia

Drony to nie tylko latające zabawki. W wielu branżach ułatwiają codzienną pracę. Sprawdzą się w branży reklamowej, ubezpieczeniowej i w firmie, która zajmuje się nieruchomościami, a nawet w rolnictwie. A to dopiero początek. W przyszłości możemy się spodziewać nowych zastosowań dronów, które zmienią nasze podejście do pracy.

Baza wiedzy na temat dronów

Chcemy, aby nasza strona internetowa była miejscem gdzie znajdziesz przydatną wiedzę i porady. I będziesz tu zaglądał często. Dlatego rozwijamy bloga z sekcją porad, testów i informacji o sprawach technicznych oraz nowościach ze świata dronów. To nasza pasja i mamy zamiar podzielić się nią z Tobą właśnie tutaj.

Kontakt z nami

Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 8:00-18:00
Sobota 9:00 - 13:00

+48 692752602
+48 692752587

 bok@flyproject.com.pl

 rma@flyproject.com.pl

Numer konta Alior Bank: 56 2490 0005 0000 4520 4398 9675

W siedzibie w Poznaniu możliwy odbiór osobisty.