facebook

Polityka Prywatności

1. Dane osobowe są gromadzone, przechowywane i przetwarzane w sklepie internetowym Flyproject.com.pl zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. 

2. Administratorem danych osobowych jest Aeronautica sp. zo.o. z siedzibą w Poznaniu.

3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak podanie niektórych danych tj.

- imię i nazwisko,
- adres zamieszkania,
- numer telefonu,
- adres poczty elektronicznej,

W celu realizacji Usług Administrator może udostępniać zebrane od Użytkowników dane do podmiotów pośredniczących w transakcjach płatniczych oraz dostawców, dla których dane te są niezbędne do realizacji płatności czy dostarczenia przesyłki. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.

4. Dane osobowe są chronione przed dostępem do nich osób trzecich, służąc wyłącznie zapewnieniu kontaktu z Klientem oraz realizacji złożonego zamówienia w sklepie internetowym flyproject.com.pl.

5. Każdemu Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych, możliwość żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

6. Zbiór zgromadzonych danych osobowych, przechowywany jest na serwerze zabezpieczonym przed dostępem zdalnym i fizycznym.

7. Flyproject.com.pl nie sprzedaje zgromadzonych danych osobowych osobom trzecim.

8. W wyniku odwiedzin strony internetowej Flyproject.com.pl są zapisywane pliki cookies na dysku użytkownika strony. Sklep automatycznie zapisuje na serwerze dane odnośnie wizyty użytkownika, wykorzystywane przez sklep tylko i wyłącznie w celach statystycznych.