facebook

Mrdrone ? czyli krótki opis symulatora od Walkera.

2017.07.14   

MRdrone, to nic innego jak symulator latania dronem wyścigowym po torze. Jednakże to co go wyróżnia to różne tryby lotu a także możliwość wirtualnego lotu po torze w Dubaju :)

Zacznijmy jednak od początku.

Dla kogo?

Polecamy go szczególnie osobą które dopiero co zakupiły drona wyścigowego Walkery lub dla osób które chcą bezboleśnie, szczególnie dla sprzętu przejść z trybu stabilizowanego na Acro. Symulator realistycznie pokazuje różnicę pomiędzy tymi trybami. Dodatkowo mamy do wyboru różne tryby i różne tory dzięki czemu możemy doskonalić swoje umiejętności latania na bramkach ;)

Co potrzeba?

Po pierwsze to musimy posiadać aparaturę sterującą Walkery z serii DEVO. Drugą ważną rzeczą jest specjalna przejściówka pod USB zwana UB-001. Znajdziecie ją tutaj. Do tego ze strony Walkery ściągamy odpowiednią aplikację, zakładamy konto i już możemy przetestować możliwości MRdrone. Niestety przez 60 minut, ponieważ tyle mamy w wersji bezpłatnej. Wersja "unlimited" kosztuje jednak rozsądnie, ponieważ Walkera wyceniła ją na 13 USD (na 3 urządzenia). 

Podsumowanie

Bardzo fajny krok Walkery w stronę mniej za awansowanych ścigaczy. Wiadomo że latanie na symulatorze to nie to samo co FPV swoim sprzętem lecz jednak taki symulator pozwala na realne samoszkolenie bez niszczenia sprzętu. Mnogość torów i możliwości sprawia że symulator nie znudzi się nam zbyt szybko. Więcej w tym temacie znajdziecie tutaj.

Wszystkiego Wam nie powiemy ale zachęcamy do odkrycia ;)

FLP Team