facebook

Lista produktów producenta: DJI

DJI-Phantom, Inspire-drony legendy

DJI powstała w 2006 roku w Shenzen. Początki sięgają jednak wcześniej i osoby Franka Wang. Frank studiował Naukę i Technologię na Uniwersytecie w Hong Kongu. Pierwsze systemy kontroli budował i sprzedawał swoim pokoju w akademiku. Dopiero w 2006 roku, Wang wraz z dwoma kolegami stworzył DJI i przeniósł produkcję do mieszkania w Shenzen. Kolejne lata założycie poświęcili na rozwój firmy (system sterowania i gimbale dla multirotorów) i zdobywanie kolejnych rynków (Stany Zjednoczone).


Rok 2013 okazał się przełomowy, DJI wypuściło na rynek model Phantom 1. Był to pierwszy kompletny quadrocopter zdalnie sterowany i wyposażony w kamerę. Błyskawicznie stał się najlepiej sprzedającym produktem firmy. Obecnie na rynku dostępna jest już 4 generacja Phantoma która również ma szanse odnieść wielki sukces. Również dużą popularnością cieszy się seria Inspire. Przeznaczona dla profesjonalistów którzy potrzebują uniwersalnego sprzętu na każdą okazje. Ogrom funkcji, wachlarz możliwości konfiguracji i zaawansowane kamery, sprawiają że również seria Inspire została doceniona i jest bardzo popularna w Polsce i na świecie. DJI posiada również w swojej ofercie profesjonalną serię którą jest Spreading Wings. Rekomendowana jest do lotów z popularnymi lustrzankami bądź profesjonalnymi kamerami.


DJI jest również producentem wysokiej jakości akcesoriów m.in. kamer i gimbali. Najbardziej cenioną serią jest Zenmuse. Serię tą wyróżnia najwyższa precyzja wykonania i dopracowane sterowniki. Wszystko razem zapewnia płynny obraz nawet przy dynamicznych lotach i wietrznej pogodzie.


Dziś DJI zatrudnia ok. 3300 pracowników i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów bezzałogowców na świecie. Bezzałogowce DJI są wykorzystywane głównie w branżach filmowych, rolniczych, ochrony, poszukiwania a także w energetyce. Bezzałogowe Statki Latające (BSP) wnoszą nowe spojrzenie na swoją prace, pozwala osiągać celę szybciej a co najważniejsze bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej.


Innowacyjne podejście, nieustający rozwój produktów i profesjonalny serwis sprawia że DJI jest jednym z liderów rynku dronów na świecie i w Polsce. Jeżeli również Państwo są zainteresowani pełną ofertą DJI to zapraszamy do kontaktu z nami.   

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów