facebook

Akcesoria Jest 38 produktów.

 • Aparatury RC
 • Plecaki i walizki

  Niezmiernie ważną kwestią jest sposób w jaki przechowujemy nasz cenny sprzęt. Uszkodzenia mechaniczne, nawet te niewidoczne gołym okiem, mogą mieć negatywny wpływ na naszego drona. Warto zwrócić szczególną uwagę na sposób przewożenia gdyż niezabezpieczony może łatwo ulec uszkodzeniu. W naszej ofercie znają państwo lekkie aluminiowe walizki, wypełnione pianką poulietarynową chroniąca nie tylko kopter lecz również jego akcesoria. Niektóre z nich posiadają kółka co zdecydowanie wpływa na łatwość przewożenia takiego zestawu. Przechowując drona w odpowiedniej walizce będą Państwo mieli pewność, że nie ulegnie uszkodzeniu. 

 • Akumulatory i ładowarki

  W naszej ofercie znajdą Państwo ładowarki wyłącznie renomowanych producentów. Podstawowy model GA005 Walkera czy bardzo zaawansowana ładowarka SkyRc iMax B6. Dzięki temu będą Państwo mieli pewność działania. Ładowarki z naszej oferty charakteryzują się wysoką mocą ładowania, obsługą wielu akumulatorów czy ograniczeniem prądu ładowania. Wszystko to sprawia że ładowarki są proste w użyciu, funkcjonalne i niezawodne. Ładowarki są oryginalne o czym świadczy odpowiedni hologram umieszczony na spodzie urządzenia. Tylko oryginalny produkt zapewnia poprawne działanie i wysoka niezawodność. 

 • Kamery

  Jedną z najważniejszych kwestii jest odpowiedni dobór kamery. Mogą Państwo spośród kamer zintegrowanych z kopterem (Yuneec) lub oddzielnych kamer takich jak iLook lub GoPro. Na pewno do plusów zintegrowanych rozwiązań należą bardzo łatwa obsługa i kompatybilność urządzeń. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest również wykorzystanie patentu Yuneec SteadyGrip. To uchwyt ze stabilizacją który pozwoli Państwu na bardzo łatwe nagrywanie materiału wideo "z reki" w jakości zarezerwowanej dla profesjonalnych rozwiązań.  

 • Gimbale

  Gimbal to inaczej stabilizator do kamer. Ma formę uchwytu do którego montowana jest kamera lub aparat fotograficzny, następnie całość montowana jest do statku powietrznego. Gimbal porusza się  dzięki precyzyjnym bezszczotkowym silnikom. Umożliwia również zmianę ustawień kątowych kamery, przydatne np. wykonywaniu szerokich ujęć. Do zadań gimbala należy odpowiednie korygowanie wychyleń drona tak aby horyzont był widoczny zawsze w tym samym położeniu. Wychyleniem Gimbala można również sterować z poziomu aparatury RC. 

 • Filtry optyczne

  Celem stosowania filtrów optycznych jest zmiana obrazu zanim nastąpi jego uwiecznienie na matrycy aparatu. Pytasz po co? Czasem jest to niemożliwe z wykorzystaniem programu graficznego, a jeśli jest możliwe, to efekt będzie zdecydowanie gorszy. 

  Przykład wykonania zdjęcia z filtrem polaryzacyjnym (po prawej) i bez filtra (po lewej).

  Źródło: PiccoloNamek https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1103795
 • Części zamienne
na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 38 elementów